hareid_il_logo_135.png









 

Dei 10 beste gjenom tidene

Nedanfor følger oversikt over dei 10 beste gjennom tidene i ulike greiner. Oversikta finnast også i nedlastbar versjon.

Øvelse/namn Tid/lengde Klasse Stemnestad Dato    
MENN:
40 m 
Ådne Andersen 00.05,54 G 17 Sykkylven 19.02.2011
Simon Holstad Grimstad 00.06,30 G12 Sykkylven 19.02.2011
60 m
Even Rise 00.07,40 G 16 Bryn 08.01.1989
Ådne Andersen 00.07.46 G 19 Ranheim 00.00.2013
Kristoffer Hasfjord 00.07.60 G16 Sandnes 10.03.2012
Audun Garshol 00.07.70 G 14 Hareid 01.01.1965
Bjarte Mork 00.07.70 G 14 Ålesund 07.06.1980
Nils Eivind Johansen 00.07.80 G 18 Byrkjelo 05.05.1979
Audun G. Selvåg 00.07.86 G 17 Stange 18.03.2006
Runar Aslak Heltne 00.08.00 G 13 Lillehammer 25.06.1993
Håvard H. Furnes 00.08.00 G 17 Stange 18.03.2006
Simon Holstad Grimstad 00.08,14 G14 Molde 08.06.2013
100 m
Audun Garshol 00.10,40 M J Bislett 05.07.1973
Arill Larsen 00.10,66 M S Straumsnes 07.08.1994
Even Rise 00.11,30 G 16 Ålesund 27.05.1989
Bjarte Mork 00.11,50 G 18 Raufoss 24.06.1984
Johan E. Hareide 00.11,50 M J Ålesund 11.07.1948
Svein Ove Fylsvik 00.11,50 M S Hareid 15.04.1982
Ådne Andersen 00.11,51 G17 Høddvoll 22.05.2011
Runar Aslak Heltne 00.11,60 G 16 Bismo 29.06.1996
Steinar Grimstad 00.11,60 M J Hareid 01.01.1957
Kristoffer Hasfjord 00.11,68 G17 Høddvoll 25.05.2013
200 m
Audun Garshol 00.21,20 M J Bislett 27.07.1973
Arill Larsen 00.21,40 M S Tønsberg 20.07.1994
Bjarte Mork 00.23,20 G 18 Ålesund 03.06.1984
Kristoffer Hasfjord 00.23,41 G 15 Lillehammer 24.06.2011
Runar Aslak Heltne 00.23,68 G 16 Bislett 05.09.1996
Svein Ove Fylsvik 00.23,70 M J Ålesund 20.06.1981
Erik Michon 00.23,76 G 19 Straumsnes 22.06.2003
Ottar Pilskog 00.23,80 MV 35 Ørsta 31.07.1982
Even Rise 00.23,90 G 16 Straumsnes 11.06.1989
Ådne Andersen 00.24,00 G 17 Stange 20.03.2011
300 m
Runar Aslak Heltne 00.37,40 G 15 Ålesund 24.09.1995
Even Rise 00.41,60 G 14 Hareid 23.05.1987
Ådne Andersen 00.46,10 G 16 Høddvoll 17.10.2010
Ottar Holstad 00.47.80 G 13 Hareid 23.05.1987
Are Pilskog 00.51.30 G 12 Hareid 08.09.1988
Rune Veiset 00.51,30 G 12 Hareid 23.05.1987
Kurt H. Rognsøy 00.52,90 G 11 Hareid 24.05.1986
400 m
Arill Larsen 00.49,40 M J Straumsnes 03.06.1990
Audun Garshol 00.50,00 G 18 Sarpsborg 14.09.1969
Ådne Andersen 00.51,00 G17 Molde 28.05.2011
Runar Aslak Heltne 00.51,28 G 15 Lillehammer 22.06.1995
Ottar Pilskog 00.52,06 MV 35 Stavanger 29.08.1982
Svein Ove Fylsvik 00.52,15 M S Ålesund 15.05.1982
Robert Idar Kleppe 00.52,40 G 18 Fosnavåg 26.05.1991
Asle Geir Johansen 00.52,80 M S Ålesund 27.08.1980
Arnfinn Oksavik 00.52,90 M S Ålesund 28.08.1983
Jostein Gjerde 00.52,90 MV 35 Ålesund 11.07.1982
600 m
Ådne Andersen 01.24,16 G 16 Høddvoll 19.09.2010
Øystein Johansen 01.26.60 G 16 Ålesund 10.06.1972
Runar Aslak Heltne 01.33,20 G 14 Larsnes 07.05.1994
Ørjan E. Grimstad 01.35,81 G 14 Trondheim 04.09.2004
Harald H. Rise 01.36,80 G 15 Hareid 05.06.1974
Birger Topphol 01.37,77 G18 Stange 10.02.2007
Jan Kristian Korsnes 01.38,51 G 16 Stange 18.03.2006
Odd Elvanes 01.39,84 MV 50 Stange 18.03.2006
Chetnarong Haugen 01.40.38 G 14 Ørsta Stadion 23.08.2009
Martin Mork Breivik 01.40,53 G 13 Ørsta Stadion 23.08.2009
Robert Nevstad 01.40,80 G 14 Trondheim 09.09.2006
800 m
Ottar Pilskog 01.53,30 MV 35 Trondheim 16.09.1982
Asle Geir Johansen 01.54,40 M S Byrkjelo 24.05.1981
Arnfinn Oksavik 01.55,00 M S Grangem 13.06.1985
Robert Idar Kleppe 01.56,00 G 18 Lillehammer 28.06.1991
Ådne Andersen 01.56,26 G17 Fana 06.06.2011
Øystein Johansen 01.56,70 M S Ålesund 28.05.1980
Nils Eivind Johansen 01.57,30 G 19 Ålesund 08.06.1980
Svein Ove Fylsvik 01.57,30 M J Byrkjelo 24.05.1981
Ole Per Måløy 01.58,10 G 18 Ålesund 28.07.1980
Runar Aslak Heltne 01.58,22 G 15 Lillehammer 22.06.1995
1000 m
Robert Idar Kleppe 02.38,10 G 17 Hareid 07.09.1990
Runar Aslak Heltne 02.39,72 G 15 Ørsta 22.09.1995
Jan Helge Djupvik 02.49,80 G 18 Ålesund 16.06.1973
Ådne Andersen 02.57,58 G 16 Ulsteinvik 16.10.2010
Daniel Slettebakk 03.07,81 G 13 Bergsøy 28.05.1994
Olve Brandal 03.45,80 G 11 Hareid 07.09.1990
1500 m
Arnfinn Oksavik 03.53,94 M S Edinburg 21.06.1985
Jostein Vartdal 03.59,00 M S Ålesund 08.06.1980
Øystein Johansen 03.59,40 M S Ålesund 16.09.1979
Ole Per Måløy 03.59,60 M S Oslo 10.08.1985
Asle Geir Johansen 04.00,80 M S Ålesund 08.06.1980
Reidar Eide 04.01,63 M S Byrkjelo 04.07.1982
Robert Idar Kleppe 04.02,13 G 17 Bislett 15.09.1990
Jan Magne Breivik 04.03,17 G17 Kristiansund 08.06.1988
Ottar Pilskog 04.05,10 M S Ålesund 11.08.1982
Oddvar Kvalsvik 04.05,30 M S Ålesund 08.06.1985
3000 m
Ådne Andersen 09.38,98 G 16 Ørsta 06.06.2010
Audun G. Selvåg 11.31,54 G 15 Ørsta 07.08.2004
Birger Topphol 11.41,08 G 16 Elnesvågen 20.08.2005
Johannes Røyset 11.50,00 G 14 Ålesund 14.09.1987
5000 m
Jostein Vartdal 15.20,80 M S Ålesund 30.09.1979
Robert Idar Kleppe 15.23,70 G 17 Molde 12.08.1990
Ole Per Måløy 15.24,90 M S Voss 14.07.1985
Arnfinn Oksavik 15.35,00 M S Molde 12.08.1990
Malvin Stein 15.36,20 G 13 Tresfjord 01.07.1973
Oddbjørn Skogen 15.38,00 M S Fosnavåg 25.08.1991
Reidar Eide 15.39,89 M S Byrkjelo 03.07.1982
Per Eilert Orten 15.47,20 M S Ålesund 24.08.1980
Birger Topphol 18.11,17 G18
Odd Elvanes 18.20,60 MS Misund 29.06.2008
2000 m
Jan Kristian Korsnes 06.18,82 G 15 Moss 04.09.2005
Johan Møgster 06.37,90 G 17 Bergsøy 11.08.2005
Bendik Elvanes 06.44,09 G 15 Kristiansand 26.09.2007
Audun G. Selvåg 06.48,63 G 15 Fagernes 13.08.2004
Ådne Andersen 09.04,60 G 16 Høddvoll 16.10.2010
10000 m
Jostein Vartdal 31.50,30 M S Ålesund 09.07.1980
Kåre Oksavik 33.17,80 MV 40 Ørsta 05.09.1972
Per Eilert Orten 33.18,70 M S Bislett 02.07.1983
Malvin Stein 33.23,20 G 13 Ørsta 29.08.1973
Øystein Johansen 33.42,50 M S Ørsta 12.06.1979
Odd Elvanes 34.54,00 MV 35 Mode 10.08.1991
Bjørn Harkjerr 35.44,80 M S Ålesund 10.10.1968
60 m hekk
Kristoffer Hasfjord 00.10,03 G 13 Høddvoll 18.03.2009
Simon Grimstad 00.10,23 G12 Fana 11.09.2011
Ådne Andersen 00.11,13 G13 Stjørdal 01.09.2007
Fredrik Aursnes 00.11,26 G13 Høddvoll 01.06.2008
Aleksander Sunde 00.11,33 G 12 Lillehammer 29.06.1991
Martin Mork Breivik 00.11,45 G12 Straumsnes 25.05.2008
Nathaniel Brekke 00.13,16 G11 Ørsta 22.08.2010
60 m hekk 68,0 cm
Simon Grimstad 00.09,82 G13 Stjørdalen 08.09.2012
Ørjan E. Grimstad 00.11,99 G 11 Ulsteinvik 19.08.2001
Andreas Rise 00.13,42 G11 Ulsteinvik 22.05.2010
60 m hekk 76,2 cm
Ørjan E. Grimstad 00.10,82 G 13 Lillehammer 27.06.2003
80 m hekk
Simon Holstad Grimstad 00.12,76 G14 Høddvoll 25.05.2013
Kristoffer Hasfjord 00.13,17 G14 Ørsta 22.08.2010
Runar Aslak Heltne 00.13,90 G 13 Ørsta 15.08.1993
Ørjan E. Grimstad 00.14,04 G 14 Ørsta 29.08.2004
Ådne Andersen 00.16,36 G14 Straumsnes 25.05.2008
80 m hekk 84,0 cm
Ørjan E. Grimstad 00.14,04 G 14 Ørsta 29.08.2004
Daniel Hasund 00.17,01 G 15 Lillehammer 28.06.2003
100 m hekk
Erik Michon 00.15,46 M J Ålesund 29.05.2004
Ørjan E. Grimstad 00.16,67 G 15 Moss 02.09.2005
Ådne Andersen 00.18,70 G 16 Høddvoll 16.10.2010
Runar Aslak Heltne 00.19,63 G 16 Vaksjø 20.07.1996
Karl H Kalland 00.21,60 G 18 Hareid 27.07.1973
110 m hekk
Erik Michon 00.15,46 M J Ålesund 29.05.2004
Karl H. Kalland 00.21,60 G 18 Hareid 27.07.1973
200m hekk
Ørjan E. Grimstad 00.29,70 G15 Aksla 14.08.2005
Kristoffer Hasfjord 00.30,28 G14 Høddvoll 23.05.2010
Martin Mork Breivik 00.35,37 G12 Høddvoll 31.05.2008
Ådne Andersen 00.35,59 G13 Ørsta 01.06.2007
Mathias H Grimstad 00.36,63 G12 Høddvoll 31.05.2008
200m hekk 76,2 cm
Simon Holstad Grimstad 00.29,82 G14 Høddvoll 25.05.2013
Ådne Andersen 00.30,69 G 16 Høddvoll 16.10.2010
Ørjan E. Grimstad 00.31,20 G14 Trondheim 05.09.2004
300 m hekk
Runar Aslak Heltne 00.40,93 G 16 Straumsnes 07.07.1996
Ørjan E. Grimstad 00.44,19 G 15 Moss 03.09.2005
Ådne Andersen 00.44,55 G 16 Ulsteinvik 16.10.2010
Simon Holstad Grimstad 00.45,82 G14 Hareid 19.08.2013
400 m hekk
Erik Michon 00.56,56 G 19 Straumsnes 22.06.2003
Øystein Johansen 01.03,00 G 17 Hareid 12.09.1973
Ørjan E. Grimstad 01.06,72 G 15 Ørsta Stadion 28.08.2005
Karl H. Kalland 01.08,00 G 18 Hareid 27.07.1973
1500 m hinder
Ådne Andersen 04.24,03 G 16 Molde 03.09.2010
Runar Aslak Heltne 04.48,00 G 16 Straumsnes 06.07.1996
Anders O. Pedersen 05.01,15 G 16 Kristiansand 24.08.2007
2000 m hinder
Runar Aslak Heltne 05.50,42 G 15 Bergen 13.08.1995
Jan Magne Breivik 06.09,40 G 18 Raufoss 05.09.1987
3000 m hinder
Jostein Vartdal 45191 M S Ålesund 13.09.1981
Øystein Johansen 09.33,30 M S Ålesund 03.10.1979
Eimund Aamot 14772 M S Hareid 05.08.1982
Kåre Oksavik 10.35,00 MV 45 Gøteborg 11.08.1977
Odd Elvanes 10.58,97 MV 45 Stjørdal 02.08.2003
Johan Møgster 25365 G 17 Ørsta Stadion 28.08.2005
Odd Elvanes 11.13,60 Lillehammer 21.06.2008
Høgde
Erik Michon 1,95 G 19 Straumsnes 21.06.2003
Arill Larsen 1,93 M J Molde 22.08.1992
Audun Garshol 1,81 G 18 Ørsta 01.01.1969
Kristoffer Hasfjord 1,80 G15 Høddvoll 22.05.2011
Runar Aslak Heltne 1,69 G 16 Bislett 05.09.1996
Ørjan E. Grimstad 1,65 G 15 Ørsta Stadion 28.08.2005
Kennet Bergesen 1,65 M S Elnesvågen 22.08.2004
Anders Mork 1,63 G 15 Hareid 18.09.1976
Johan E. Hareide 1,60 M S Ulsteinvik 22.07.1949
Dag Eliassen 1,55 G 15 Hareid 18.09.1976
Nils Eivind Johansen 1,55 G 18 Hareid 30.08.1979
Lidvar Rise 1,55 M J Ulsteinvik 22.07.1949
Ådne Andersen 1,55 G 16 Høddvoll 15.10.2010
Høgde u.t.
Øystein Hareide 1,45 G 18 Valderøy 04.03.1979
Ådne Andersen 1,20 G 16 Høddvoll 16.10.2010
Johnny Holstad 1,05 G 14 Hareid 14.02.1980
Simon Holstad Grimstad 1,04 G12 Sykkylven 19.02.2011
Lengde
Audun Garshol 7,02 M J Sandane 15.08.1973
Arill Larsen 6,88 M S Oppdal 01.01.1997
Kjartan Grimstad 6,35 M S Ålesund 11.09.1959
Runar Aslak Heltne 6,32 G 16 Bismo 29.06.1996
Steinar Grimstad 6,30 M J Ålesund 01.01.1957
Bjarte Mork 6,21 G 18 Ålesund 02.06.1984
Leiv Arne Grimstad 6,11 M S Hareid 22.06.1980
Johs. G. Hareide 6,04 M S Ålesund 31.08.1947
Øystein Hareide 6,01 G 16 Ålesund 12.06.1977
Erik Michon 6,01 G 19 Elnesvågen 05.06.2003
Lengde u.t.
Audun Garshol 3,00 G 18 Ulsteinvik 01.01.1969
Øystein Hareide 2,83 G 16 Molde 05.03.1977
Øystein Johansen 2,71 G 17 Hareid 23.11.1973
Runar Aslak Heltne 2,69 G 15 Langevåg 28.12.1995
Øyvind Strand 2,34 G 13 Hareid 24.01.1975
Ådne Andersen 2,29 G 16 Høddvoll 17.10.2010
Robin Røyset 2,10 G 11 Hareid 27.11.1973
Simon Holstad Grimstad 2,05 G12 Sykkylven 19.02.2011
Tresteg
Kjartan Grimstad 12,72 M J Kristiansund 01.01.1955
Ørjan E. Grimstad 12,63 G 16 Straumsnes 17.06.2006
Runar Aslak Heltne 12,58 G 16 Kristiansund 15.06.1996
Kristoffer Hasfjord 12,34 G15 Fana 06.06.2011
Steinar Grimstad 12,29 M J Kristiansund 01.01.1957
Øystein Hareide 11,86 G 16 Hareid 06.08.1977
Johs. G. Hareide 11,75 M S Ålesund 15.08.1948
Arill Larsen 11,63 M J Kristiansund 16.06.1991
Øystein Johansen 11,60 M J Hareid 10.06.1976
Harald H. Rise 11,50 G 17 Hareid 10.06.1976
Stav
Runar Aslak Heltne 3,32 G 16 Vaksjø 20.07.1996
Simon Holstad Grimstad 2,30 G14 Molde 08.06.2013
Slegge
Rune Veiset 18,08 G 17 Kristiansund 08.06.1992
Slegge 3,0 kg
Simon Holstad Grimstad 22,65 G12 Ørsta 20.08.2011
Ole Monrad Alme 21,2 G 13 Stjørdal  05.09.2009
Hallvard Seljebotn 18,41 G13 Lillehammer 22.06.2007
Anders E. Brandal 15,99 G 13 Trondheim 04.09.2004
Thor Inge Nygård 15,97 G13 Ørsta 01.09.2007
Eirik Nedrelid 11,15 G13 Lillehammer 22.06.2007
Slegge 4,0 kg
Daniel Hasund 19,29 G 15 Lillehammer 27.09.2003
Anders E. Brandal 18,98 G 14 Trondheim 11.09.2005
Aleksander Hagen 18,73 G 15 Lillehammer 25.06.2004
Slegge 6,0 kg
Ådne Andersen 22,97 G 17 Ulsteinvik 16.10.2010
Odd-Magne Brandal 17,48 G 19 Lillehammer 26.06.2004
Slegge 7,0 kg
Kristoffer Hasfjord 20,13 G15 Straumsnes 04.09.2011
Odd Elvanes 8,29 MS Straumsnes 04.09.2011
Slegge 7,2 kg
Kennet Bergesen 30,35 M S Elnesvågen 22.08.2004
Daniel Hasund 15,81 G 18 Ørsta 19.08.2006
Anders E. Brandal 10,48 G 15 Molde stadion 10.06.2006
Ball 80 g
Kristoffer Hasfjord 57,34 G12 Høddvoll 01.06.2008
Runar Aslak Heltne 54,54 G 12 Ålesund 20.06.1992
Fredrik Aursnes 47,28 G12 Ålesund 12.05.2007
Martin Mork Breivik 46,90 G12 Høddvoll 01.06.2008
Hallvard Seljebotn 41,46 G 12 Aksla 09.09.2006
Olav E. Brandal 40,91 G 12 Aksla 12.06.2005
Andreas Rise 39,76 G 11 Molde 29.05.2010
Ådne Andersen 38,68 G12 Aksla 09.09.2006
Nathaniel Brekke 38,66 G11 Molde 29.05.2010
Håkon O. Trovåg 37,82 G 12 Aksla 09.09.2006
Ball 150 g
Ådne Andersen 72,13 G 16 Høddvoll 16.10.2010
Magnus G. Snipsøyr 66,75 G 14 Ålesund 09.06.2002
Odd-Magne Brandal 63,10 G 19 Ålesund 20.06.2004
Magnus G. Snipsøyr 59,15 G 13 Ålesund 09.06.2001
Ørjan E. Grimstad 54,16 G 14 Ålesund 29.05.2004
Runar Aslak Heltne 51,64 G 12 Dimna 22.09.1992
Johs. Chr. Riise 48,86 G 15 Hareid 18.06.1987
Jan Kristian Korsnes 46,55 G 14 Ålesund 29.05.2004
Anders E. Brandal 39,59 G 13 Ålesund 29.05.2004
Martinus R. Bakken 35,78 G 13 Aksla 12.06.2005
Ball 300 g
Tor A. Rise 42,59 G 14 Bergsøy 14.09.1991
Rune Veiset 40,42 G 15 Fosnavåg 27.08.1990
Slengball
Ådne Andersen 29,31 G 16 Høddvoll 17.10.2010
Martinus R. Bakken 23,65 G 13 Aksla 12.06.2005
Kristoffer Hasfjord 21,42 G 10 Aksla 09.09.2006
Hallvard Seljebotn 19,36 G 11 Aksla 12.06.2005
Bendik Elvanes 17,78 G 13 Aksla 12.06.2005
Fredrik Aursnes 17,45 G 11 Aksla 09.09.2006
Joachim Pedersen 16,38 G 11 Aksla 09.09.2006
Håkon O. Trovåg 15,64 G 12 Aksla 09.09.2006
Ludvig Rasmussen 15,55 G 10 Aksla 09.09.2006
Sjur Gjerde 14,34 G 11 Aksla 12.06.2005
Spyd 700 g
Ådne Andersen 37,04 G17 Høddvoll 03.07.2011
Anders E. Brandal 36,87 G 14 Aksla 14.08.2005
Bjørn Sverre Juliussen 31,21 G 17 Ørsta Stadion 27.08.2005
Daniel Hasund 29,75 G 17 Bergsøy 04.06.2005
Spyd 400 g
Kristoffer Hasfjord 45,69 G 13 Høddvoll 26.06.2009
Fredik Aursnes 37,69 G13 Ørsta 24.08.2008
Simon Holstad Grimstad 33,98 G14 Høddvoll 25.05.2013
Runar Aslak Heltne 31,82 G 12 Dimna 22.09.1992
Anders E. Brandal 31,38 G 13 Ørsta 29.08.2004
Ole Monrad Alme 30,81 G 13 Høddvoll 26.06.2009
Hallvard Seljebotn 26,31 G 12 Høddvoll 23.09.2006
Andreas Fure 23,56 G13 Høddvoll 01.06.2008
Martin Mork Breivik 23,30 G12 Ørsta 23.08.2008
Spyd 600 g
Runar Aslak Heltne 53,66 G 16 Stovner 15.09.1996
Kristoffer Hasfjord 50,80 G17 Lillehammer 00.06.2013
Roar Hansen 50,04 G 19 Hareid 01.01.1977
Magnus G. Snipsøyr 44,70 G 15 Overhalla 30.08.2003
Anders E. Brandal 43,24 G 15 Byrkjelo 26.08.2006
Rune Veiset 40,18 G 16 Kristiansund 31.08.1991
Ørjan E. Grimstad 30,06 G 15 Bergsøy 04.06.2005
Aleksander Hagen 27,16 G 15 Fosnavåg 05.06.2004
Spyd 800 g
Kennet Bergesen 59,60 M S Fosnavåg 24.05.2003
Vegard Nilsen 57,44 M S Fosnavåg 24.05.2003
Roar Hansen 52,86 G 17 Prestjord 05.07.1975
Runar Aslak Heltne 47,03 G 16 Bislett 05.09.1996
Rune Veiset 45,70 G 19 Bergsøy 04.06.1994
Bjørn Mork 44,36 G 18 Hareid 24.06.1979
Kjell Flø 43,44 G 18 Ålesund 01.01.1966
Arill Larsen 39,15 MV 35 Ørsta 19.08.2006
Ottar Holstad 38,90 G 16 Ørsta 19.05.1990
Øystein Johansen 36,38 M J Hareid 10.08.1978
Diskos 0,6 kg
Simon Grimstad 21,35 G 11 Ørsta 22.08.2010
Hallvard Seljebotn 15,70 G 12 Aksla 09.09.2006
Ådne Andersen 13,78 J 12 Aksla 09.09.2006
Thor Inge E. Nygård 13,24 G 12 Aksla 09.09.2006
Kristoffer I. Grimstad 11,77 G 12 Aksla 12.06.2005
Tor Inge Nygård 11,46 G 11 Aksla 12.06.2005
Eirik Nedrelid 6,10 G 12 Aksla 09.09.2006
Diskos 0,75 kg
Martinus R. Bakken 20,32 G 13 Aksla 12.06.2005
Anders E. Brandal 19,88 G 13 Trondheim 05.09.2004
Hallvard Seljebotn 16,19 G 12 Ørsta 22.08.2006
Bendik Elvanes 14,86 G 13 Aksla 12.06.2005
Håkon O. Trovåg 13,50 G 12 Ørsta 22.08.2006
Diskos 1,0 kg
Runar Aslak Heltne 30,76 G 14 Byrkjelo 02.07.1994
Kristoffer Hasfjord 28,50 G15 Ørsta 21.08.2011
Anders E. Brandal 26,49 G 15 Aksla stadion 12.08.2006
Aleksander Hagen 25,46 G 15 Ørsta 29.08.2004
Torbjørn Johansen 21,00 G 16 Langevåg 12.09.1987
Anders E. Brandal 20,34 G 14 Elnesvågen 21.08.2005
Håvard H. Furnes 19,26 G 15 Ørsta 29.08.2004
Kurt H. Rognsøy 14,60 G 12 Hareid 18.06.1987
Aleksander Sunde 12,84 G 11 Hareid 07.09.1990
Diskos 1,5 kg
Runar Aslak Heltne 39,24 G 16 Stovner 15.09.1996
Jonny Saunes 25,78 G 17 Fosnavåg 19.06.1988
Aleksander Hagen 24,31 G 15 Lillehammer 26.06.2004
Ådne Andersen 20,72 G17 Molde 28.05.2011
Diskos 1,75 kg
Jonny Saunes 31,88 G 18 Straumsnes 11.06.1989
Odd-Magne Brandal 17,79 G 19 Ålesund 20.06.2004
Diskos 2,0 kg
Kennet Bergesen 34,18 M S Elnesvågen 07.09.2002
Karl Johan Holstad 31,50 M S Notodden 01.01.1969
Inge Grimstad 29,95 M S Ulsteinvik 21.08.1949
Olav Eilertsen 27,55 G 19 Ulsteinvik 21.08.1949
Vegard Nilsen 26,88 M S Straumsnes 16.06.2001
Øystein Johansen 26,36 G 19 Hareid 10.10.1975
Kjetil Oksavik 24,92 G 19 Hareid 29.08.1982
Kjell Hansen 24,86 MV 40 Hareid 10.10.1975
Johan E. Hareide 23,80 M S Ulsteinvik 22.07.1949
Roar Hansen 22,58 G 17 Hareid 10.10.1975
Diskos 2,5 kg
Bjørn Sverre Juliussen 24,20 G 18 Straumsnes 17.06.2006
Anders E. Brandal 18,38 G 15 Straumsnes 17.06.2006
Diskos 2,5 kg
Daniel Hasund 16,22 G 18 Straumsnes 17.06.2006
Kule 2,0 kg
Kristoffer Hasfjord 12,01 G12 Straumsnes 25.05.2008
Svein Aslak Veiset 11,33 G 12 Molde 11.09.1993
Ole Monrad Alme 10,45 G12 Høddvoll 14.09.2008
Simon Grimstad 9,73 G11 Ørsta 21.08.2010
Jostein Vartdal 8,84 M S Byrkjelo 05.05.1979
Martin Mork Breivik 8,58 G12 Straumsnes 25.05.2008
Erlend Nydal 8,20 G13 Høddvoll 31.05.2008
Andreas Rise 7,63 G11 Høddvoll 22.05.2010
Fredrik Aursnes 7,04 G 11 Høddvoll 05.06.2006
Håkon O. Trovåg 7,03 G 11 Høddvoll 10.09.2005
Kule 3,0 kg
Kristoffer Hasfjord 13,98 G14 Stjørdal 28.08.2010
Øyvind Strand 12,85 G 14 Skodje 22.08.1976
Ole Monrad Alme 11,36 G 13 Stjørdal 13.09.2009
Anders E. Brandal 7,70 G 13 Ørsta 07.08.2004
Robert Alme 7,48 G 11 Høddvoll 26.06.2009
Ådne Andersen 7,42 G13 Høddvoll 15.09.2007
Hallvard Seljebotn 6,99 G13 Høddvoll 15.09.2007
Håkon O. Trovåg 6,20 G 12 Ørsta Stadion 02.09.2006
Thor Inge E. Nygård 6,01 G13 Høddvoll 15.09.2007
Kule 4,0 kg
Kristoffer Hasfjord 14,49 G15 Ranheim 11.03.2011
Runar Aslak Heltne 13,47 G 16 Stovner 15.09.1996
Anders E. Brandal 10,14 G 15 Høddvoll 05.06.2006
Aleksander Hagen 9,19 G 15 Ulsteinvik 21.08.2004
Kule 5,0 kg
Ådne Andersen 9,42 G17 Molde 29.05.2011
Odd Elvanes 6,94 MS Ørsta 06.06.2010
Birger Topphol 6,74 MS Ørsta 06.06.2010
Kule 5,5 kg
Runar Aslak Heltne 19,78 G 16 Vaksjø 21.07.1996
Rune Veiset 11,52 G 17 Fosnavåg 24.05.1992
Roar Hansen 10,43 G 18 Fosnavåg 19.06.1976
Kule 7,250 kg
Bjørn Sverre Juliussen 8,39 G 18 Straumsnes 17.06.2006
Daniel Hasund 7,77 G 18 Straumsnes 17.06.2006
Anders E. Brandal 7,22 G 15 Straumsnes 17.06.2006
Kule 7,0 kg
Kristoffer Hasfjord 10,06 G15 Hareid 12.06.2011
Ådne Andersen 7,33 G17 Hareid 12.06.2011
Kule  
Vegard Nilsen 10,41 M S Ulsteinvik 19.05.2001
Rune Veiset 10,30 G 19 Kristiansund 11.06.1994
Odd-Magne Brandal 9,13 M J Høddvoll 10.09.2005
Øystein Johansen 9,08 M J Hareid 10.10.1976
Roar Hansen 8,75 G 17 Hareid 10.10.1975
Torbjørn Johansen 8,35 G 19 Ørsta 10.06.1990
Bjørn Holm 8,30 MV 40 Hareid 15.09.1985
1000 m kappgang
Ådne Andersen 06.08,69 G 16 Høddvoll 16.10.2010
KVINNER:
40 m
Malene Liavaag 5,88 J17 Sykkylven 02.02.2013
Oda Håbakk Djupvik 6,29 J13 Sykkylven 19.02.2011
Aurora T. Midtflø 6,50 J 17 Ulsteinvik 17.10.2010
60 m
Malene Liavaag 00.08,17 J17 Fana 30.05.2013
Beate Husøy 00.08,20 J 13 Bryn 01.11.1992
May Bente Marø 00.08,30 J 14 Skodje 18.08.1985
Maria Håbakk Rise 00.08,30 J14 Stjørdalen 04.09.2011
Elisabet G. Kirkebø 00.08,40 J 16 Hareid 07.09.1990
Ragnhild Liaset 00.08,40 J 16 Bryn 08.01.1989
Ingvild G. Selvåg 00.08.40 J 19 Ålesund 09.05.2004
Unni Stokkevåg 00.08.40 J 12 Molde 12.06.1988
Hege Holstad 00.08,50 J 15 Hareid 05.09.1985
Iselin G. Selvåg 00.08,56 J17 Stange 19.03.2011
80m
Maria Rise 00.11,91 J 12 Ørsta 23.08.2009
Kaviya Sanyajan 00.12,23 J 13 Ørsta 23.08.2009
susannah Poklo 00.12,79 J 12 Ørsta 23.08.2009
100 m
Jeanette Bigset 00.12,63 J 16 Lillehammer 26.06.2005
Malene Liavaag 00.12,77 J17 Lillehammer 08.06.2013
Anne-Margit Solheim 00.12,87 J 17 Askøy 09.08.1996
Beate Husøy 00.12,90 J 15 Molde 04.09.1994
Ingvild G. Selvåg 00.13,00 K J Høddvoll 05.06.2006
Elisabet G. Kirkebø 00.13,10 J 15 Straumsnes 10.06.1989
Iris Grimstad 00.13,10 J 16 Ålesund 10.08.1976
Marianne Pilskog 00.13,20 J 15 Hornindal 10.07.1993
Ida Marlen Kjøde 00.13,27 J 17 Lillehammer 26.06.2005
Ragnhild K. Liaset 00.13,29 J 16 Straumsnes 10.06.1989
200 m
Jeanette Bigset 00.26,45 J 16 Lillehammer 24.06.2005
Malene Liavaag 00.26,54 J17 Lillehammer 08.06.2013
Elisabet G. Kirkebø 00.26,86 K S Straumsnes 16.06.2001
Ida Marlen Kjøde 00.26,87 J 17 Ørsta 15.05.2005
Ingvild G. Selvåg 00.27,04 J 16 Straumsnes 16.06.2001
Trine Pilskog 00.27,10 J 17 Straumsnes 11.06.1989
Ann-Magritt Myrene 00.27,36 J 15 Bergsøy 28.05.1995
May Beate Marø 00.27,50 J 15 Molde 20.09.1986
Grete Røyset 00.27,60 J 16 Sunndalsøra 04.06.1977
Iris Grimstad 00.27,80 J 16 Ålesund 05.09.1976
300 m
Ann Magritt Myrene 00.43,62 J 16 Straumsnes 07.06.1996
Torunn S. Topphol 00.46,10 J 13 Hareid 23.05.1987
Ingvill Grimstad 00.49,00 J 12 Hareid 23.05.1987
Aurora T Midtflø 00.50,44 J 17 Ulsteinvik 17.10.2010
400 m
Jeanette Bigset 00.59,38 J 16 Lillehammer 25.06.2005
Trine Pilskog 00.59,40 J 16 Fosnavåg 10.09.1988
Elisabet G. Kirkebø 01.00,00 J 17 Kristiansund 16.06.1991
Ann-Magritt Myrene 01.00,44 J 15 Fosnavåg 25.06.1995
Hege Holstad 01.00,60 J 15 Ålesund 16.08.1985
May Beate Marø 25569 J 15 Ålesund 15.06.1986
Karete Malen Nesset 01.02,10 J 14 Ørsta 19.04.1988
Grete Røyset 01.02,10 J 16 Sunndalsøra 04.06.1977
Aurora T. Midtflø 01.02,27 J 17 Elnesvågen 27.06.2010
Iris Grimstad 01.02,70 J 17 Hareid 02.07.1977
600 m
Aurora Midtflø 01.40,04 J14 Fana 02.06.2007
Hege Holstad 01.41,78 J 16 Ålesund 10.08.1986
Karete Malen Nesset 01.42,57 J 14 Ålesund 03.09.1988
Ann-Magritt Myrene 01.48,00 J 12 Fosnavåg 24.05.1992
Oda Håbakk Djupvik 01.49,28 J13 Høddvoll 22.05.2011
Oda Renate Midtflø 22283 J 17 Stange 18.03.2006
Oda Håbakk Djupvik 01.49,67 J14 Stange 17.03.2012
Anna Djupvik 1.51,01 J 14 Ørsta 26.06.2009
Runa Overå Hide 02.00,06 J 14 Høddvoll 23.05.2010
Katrine Holstad 02.00,30 J 14 Høddvoll 05.06.2010
800 m
Trine Pilskog 02.03,25 K S Trento, I. 15.09.2004
Karete Malen Nesset 02.15,46 J 16 Ålesund 09.09.1990
Ann-Magritt Myrene 02.18,74 J 14 Lillehammer 26.06.1994
Hege Holstad 02.19,30 J 15 Fosnavåg 21.09.1985
Aurora Midtflø 02.20,57 J 15 Lillehammer 22.06.2008
May Beate Marø 02.20,90 J 14 Ørsta 03.08.1985
Maria Vollsæter 02.22,29 J 17 Lillehammer 26.06.1994
Jeanette Håbakk 02.23,30 J 14 Ålesund 08.06.1986
Hanne Holm 02.24,40 J 13 Ålesund 14.06.1986
Ingrid Holstad 02.25,63 J 14 Lillehammer 26.06.1989
1500 m
Trine Pilskog 04.05,75 J 17 Sandnes 08.06.1989
Karete Malen Nesset 04.36,14 J 16 Bislett 15.09.1990
Rigmor Ulstein 04.39,60 K S Steinkjer 13.08.1978
Maria Vollsæter 04.59,18 J 17 Bergsøy 04.06.1994
Aurora Midtflø 05.05,31 J 15 Tingvoll 18.08.2008
Ingrid Holstad 05.06,03 J 14 Lillehammer 22.06.1989
Hege Holstad 05.10,80 J 16 Ålesund 10.08.1986
Grete Røyset 05.11,60 J 16 Hareid 02.07.1977
Birte Kristine Falk 05.15,60 J 16 Ørsta 19.05.1990
Jeanette Håbakk 05.15,90 J 15 Ørsta 02.08.1987
3000 m
Trine Pilskog 09.40,15 K J USA 10.04.1994
Rigmor Ulstein 09.57,80 K S Steinkjer 11.08.1978
Karete Malen Nesset 10.01,90 J 16 Molde 12.08.1990
Aurora Midtflø 11.26,80 J 15 Molde 14.06.2008
Maria Vollsæter 11.34,22 J 17 Ørsta 10.09.1994
Anna Djupvik 11.51,99 J 15 Ørsta 05.06.2010
Oda Renate Midtflø 12.09,78 J 16 Straumsnes 24.07.2005
5000 m
Oda Renate Midtflø 22.10,00 J 17 Fosnavåg 29.04.2006
2000 m
Anna Djupvik 07.28,82 J 15 Molde 05.09.2010
Aurora T. Midtflø 08.15,01 J 17 Ulsteinvik 16.10.2010
Oda Renate Midtflø 08.27,94 Fagernes 14.09.2004
60 m hekk
Ingunn Bjåstad 00.09,90 J 14 Molde 12.06.1988
Anna Djupvik 00.10,19 J 13 Ørsta 24.08.2008
Ingvill G. Selvåg 00.10,39 J 13 Lillehammer 26.02.1988
Sandra B. Mork 00.10,69 J16 Sandnes 09.03.2012
Oda Håbakk Djupvik 00.10,90 J13 Molde 29.05.2011
Astrid Andersen 00.12,77 J 13 Byrkjelo 29.06.2008
Maria H. Rise 00.13,81 J 13 Ørsta 19.09.2010
80 m hekk 76,2 cm
Sandra B. Mork 00.14,65 J16 Midsund 20.05.2012
Malin Kaldhol 00.15,18 J 15 Ørsta 29.08.2004
Malene Liavaag 00.15,54 J15 Høddvoll 21.05.2011
Christina Kaldhol 00.16,36 J14 Ørsta 29.08.2004
100 m hekk
Astri Male 00.17,00 K J Ålesund 12.07.1977
100 m hekk 76,2 cm
Christina Kaldhol 00.19,74 J 15 Molde 19.09.2004
200 m hekk
Oda Håbakk Djupvik 00.33,99 J13 Høddvoll 22.05.2011
Sandra B. Mork 00.34,09 J 17 Høddvoll 25.05.2013
Aurora T. Midtflø 00.39,07 J 17 Ulsteinvik 16.10.2010
300 m hekk
Ragnhild Liaset 00.49,14 J 16 Sundsvall 04.06.1989
Sandra B. Mork 00.51,95 J15 Fredrikstad 26.08.2011
Aurora T. Midtflø 01.00,12 J 17 Ulsteinvik 16.10.2010
400 m hekk
Ragnhild Liaset 01.09,70 J 16 Straumsnes 10.06.1989
1500 m hinder
Oda Renate Midtflø 06.14,20 J 16 Moss 02.09.2005
2000 m hinder
Oda Renate Midtflø 08.43,63  j 17 Byrkjelo 26.08.2006
3000 m hinder
Oda Renate Midtflø K S Straumsnes 03.06.2006
Høgde
Iselin G. Selvåg 1,52 J14 Stjørdal 07.09.2008
Nathalie Melchior 1,51 J15 Sandnes 11.03.2012
Arnhild A. Holstad 1,43 J 14 Hareid 04.09.1977
Arnhild S. Holstad 1,43 J 15 Skodje 21.08.1977
Ingvild G. Selvåg 1,40 J 16 Ålesund 22.09.2001
Hilde Osnes 1,40 J 17 Kristiansund 15.06.1996
Oda Håbakk Djupvik 1,40 J13 Høddvoll 11.09.2011
Renate Hovlid 1,35 J 13 Fosnavåg 01.09.1990
Sara L. Rise 1,35 J 15 Tingvoll 22.06.2002
Unni Stokkevåg 1,35 J 13 Lillehammer 23.06.1988
Aurora T. Midtflø 1,35 J 17 Ulsteinvik 15.10.2010
Høgde u.t
Oda Håbakk Djupvik 1,10 J13 Sykkylven 19.02.2011
Aurora T. Midtflø 1,05 J 17 Ulsteinvik 16.10.2010
Lengde
Ingvild G. Selvåg 5,41 J 16 Lillehammer 30.06.2001
Ann-Magritt Myrene 5,38 J 16 Straumsnes 07.07.1996
Malene Liavaag 5,32 J17 Sykkylven 02.02.2013
Iris Grimstad 5,24 J 18 Ålesund 13.06.1978
Jeanette Bigset 5,18 J 16 Høddvoll 18.06.2005
Ann-Magritt Myrene 5,10 J 15 Straumsnes 10.06.1995
Iselin G. selvåg 5,04 J17 Fana 05.06.2011
Elisabet G. Kirkebø 4,96 J 14 Fosnavåg 11.09.1988
Hege Holstad 4,94 J 16 Ålesund 14.06.1986
May Beate Marø 4,89 J 14 Ulsteinvik 01.06.1985
Lengde u.t.
Brit Eli Moi 2,51 J 17 Hareid 05.03.1974
Arnhild A. Holstad 2,46 J 13 Ørsta 24.09.1976
Ingvild G. Selvåg 2,45 J 16 Giske 17.02.2001
Iris Grimstad 2,39 J 18 Hareid 08.03.1978
Aurora T. Midtflø 2,29 J 17 Ulsteinvik 17.10.2010
Oda Håbakk Djupvik 2,23 J14 Sykkylven 19.02.2011
Renate Hovlid 2,20 J 12 Hareid 10.08.1989
Tresteg
Iselin G. Selvåg 11,57 J17 Ranheim 13.03.2011
Ingvild G. Selvåg 11,31 K J Haugesund 07.08.2005
Hilde Osnes 10,93 J 17 Fosnavåg 24.08.1996
Malene Liavaag 10,79 J17 Steinkjer 09.03.2013
Ann-Magritt Myrene 10,41 J 16 Fosnavåg 24.08.1996
Jeanette Bigset 9,89 J 17 Straumsnes 17.06.2006
Oda Renate Midtflø 9,85 J 16 Høddvoll 19.06.2005
Maria Vollsæter 9,63 J 15 Molde 22.08.1992
Sara L. Rise 9,20 J 17 Ørsta 16.05.2004
Aurora Midtflø 9,13 J15 Straumsnes 24.05.2008
Slegge 4 kg
Christina Kaldhol 29,65 J 15 Hudiksvall 12.09.2004
Ingvild G Selvåg 22,39 K J Ørsta 19.08.2006
Jeanette Bigset 17,65 J 17 Ørsta 19.08.2006
Anna Håbakk Djupvik 14,39 J16 Straumsnes 04.09.2011
Iselin G. Selvåg 14,21 J17 Straumsnes 04.09.2011
Sara L. Rise 13,72 J 16 Straumsnes 22.06.2003
Aurora Midtflø 8,32 J 17 Ulsteinvik 16.10.2010
Ball 80 g
Lene Bjåstad 38,78 J 11 Hareid 17.06.1995
Anna Maria Hasund 31,59 J 12 Fosnavåg 24.05.2003
Janita Røyset 31,44 J 12 Aksla 12.06.2005
Iselin G. Selvåg 27,15 J 11 Aksla 12.06.2005
Kirsten H. Bjåstad 24,73 J 12 Aksla 09.09.2006
Iselin G. Selvåg 24,52 J 10 Ålesund 20.06.2004
Kaviya Selvamanickam 24,04 J 12 Høddvoll 01.06.2008
Vilde Andersen 20,07 J 10 Aksla 09.09.2006
Marlen Longva 19,53 J 10 Aksla 09.09.2006
Maria Rise 18,83 J 12 Høddvoll 26.06.2009
Ball 150 g
Sara L. Rise 41,11 J 14 Ålesund 10.06.2001
Lise Berit Holm 37,01 J 13 Hareid 18.06.1987
Ingvill G. Selvåg 36,12 J 14 Ålesund 2908.1989
Aurora T. Midtflø 29,75 J 17 Ulsteinvik 16.10.2010
Slengball
Janita Røyset 17,23 J 12 Aksla 12.06.2005
Aurora T. Midtflø 15,72 J 12 Aksla 12.06.2005
Iselin G. Selvåg 14,28 J 11 Aksla 12.06.2006
Astrid Andersen 13,42 J 11 Aksla 09.09.2006
Amanda Singleton 12,61 J 10 Aksla 12.06.2005
Anna Djupvik 12,10 J 11 Aksla 09.09.2006
Ingrid S.Skarbakk 11,64 J 9 Aksla 12.06.2005
Caroline Nilsen Nyhaug 11,06 J 10 Aksla 09.09.2006
Marlen Longva 11,05 J 10 Aksla 09.09.2006
Nanna Elise Grimstad 10,63 J 9 Aksla 12.06.2005
Spyd 400 g
Anna Djupvik 17,09 J 13 Byrkjelo 29.06.2008
Iselin G. Selvåg 14,84 J 12 Høddvoll 23.09.2006
Astrid Andersen 14,80 J13 Byrkjelo 29.06.2008
Kaviya Sanyajan 14,08 J 13 Midsund 30.05.2009
Kirsten H. Bjåstad 13,41 J 12 Høddvoll 23.09.2006
Spyd 600 g
Sara L. Rise 39,27 J 19 Bislett 29.07.2006
Ingvild G. Selvåg 27,95 K J Ørsta 19.08.2006
Iselin G. Selvåg 17,87 J17 Hareid 12.06.2011
Aurora T. Midtflø 11,01 J 17 Ulsteinvik 16.10.2010
Diskos 0,6 kg
Diskos 0,75 kg
Una Goksøyr 16,22 J 14 Ørsta 29.08.2004
Lea Pauline Longva 15,71 J 14 Molde 29.05.2010
Diskos 1,0 kg
Ingvild G. Selvåg 22,27 K J  Straumsnes 17.06.2006
Anna Håbakk Djupvik 13,11 J16 Straumsnes 03.09.2011
Aurora T. Midtflø 12,67 J 17 Ulsteinvik 17.10.2010
Diskos 2,0 kg
Kari Janne Ljones 22,02 J 17 Fosnavåg 25.08.1991
Renate Hovlid 21,52 J 13 Ørsta 26.08.1990
Elisabet G. Kirkebø 20,78 J 17 Ørsta 26.08.1991
Birte Kristine Falk 17,56 J 14 Ålesund 17.08.1988
Kule 2,0 kg
Nathalie Melchior 9,14 J 13 Høddvoll 22.05.2010
Oda Håbakk Djupvik 8,38 J13 Sykkylven 19.02.2011
Astrid Andersen 8,02 J 13 Byrkjelo 29.06.2008
Anna Djupvik 7,54 J 13 Høddvoll 31.05.2008
Kaviya Sanyajan 6,87 J 13 Ørsta  01.07.1905
Kirsten H. Bjåstad 6,70 J 12 Høddvoll 05.06.2006
Maria Rise 6,51 J 12 Høddvoll 26.06.2009
Susannah Poklo 6,29 J 12 Ørsta  30.09.2009
Kathrine Paulsen 5,70 J 12 Høddvoll 05.06.2006
Silvia Bigset 5,26 J 10 Høddvoll 05.06.2006
Kule 3,0 kg
Sara L. Rise 9,69 J 19 Lillehammer 22.06.2006
Iselin G. Selvåg 8,73 J 14 Sykkylven 16.02.2008
Lea Pauline Longva 8,47 J 14 Stjørdal 28.08.2010
Nathalie Melchior 8,42 J14 Stjørdal 03.09.2011
Dagny Karin Topphol 5,72 J 16 Høddvoll 22.05.2010
Kule 4,0 kg
Sara L. Rise 9,94 J 19 Aksla 12.08.2006
Ingvild G. Selvåg 9,41 K J Straumsnes 17.06.2006
Iselin G. Selvåg 7,98 J17 Hareid 11.06.2011
Anna Håbakk Djupvik 6,26 J16 Hareid 11.06.2011
Aurora T. Midtflø 5,71 J 17 Ulsteinvik 17.10.2010
Oda Renate T. Midtflø 5,58 KS Ørsta 06.06.2010
1000 m kappgang
Aurora T. Midtflø 06.51,95 J 17 Ulsteinvik 16.10.2010
Oda Håbakk Djupvik 07.41,27 J13 Stjørdal 03.09.2011
hil_friidrett_10_beste_gjennom_tidene_2013.pdf
ARRANGEMENT

 

Jentefotballens dag

------------------------------

HADARLEIKANE

10. Juni - Hareid stadion

____________________

Sparebank Møre Cup

1. September - Hareid Stadion

Påmeldingslink SBM Cup 2018

 


Meld deg inn i Hareid IL ved å klikke på 'Min idrett'. Her kan du registrere og endre personlege opplysningar.

min_idrett.png

Facebook.com/HareidIL
   
instagram.com/hil_friidrett
 
Twitter.com/HareidIL