hareid_il_logo_135.png









 

Grimstadvatnet Rundt løp nr.100 resultatliste

Kvinner

Norunn Dimmen

33,02

Ingunn Eikrem Olsen

33,25

Oda Renate Midtflø

36,00

Menn

Dag H. Moldskred

28,08

Nils Ivar Ringdal

28,09

Odd Elvanes

29,09

Resultatliste

klasse

namn

klubb

tid

alder

         

G under 17

Lasse Leirstad

Hødd

31,06

16

 

Birger Topphol

Hareid

32,31

16

 

Bendik Elvanes

Hareid

35,28

13

 

Nils Erik Engen

Hareid

40,08

9

         

J under 17

Oda Renate Midtflø

Hareid

36

16

         
         

MS 17-34

Nils Ivar Ringdal

Måndalen

28,09

 
 

Bård Onar Pilskog

Hjørungavåg

29,29

 
 

Johan Møgster

Hareid

29,57

 
 

Walter Molt Rise

Hareid

29,58

 
 

Magne Mølster

Hareid

31,19

 
 

Arnstein Erdal

Odim

37,34

 
         
         

MV 35-39

Dag H. Moldskred

Hareid

28,08

 
 

Kjetil Eiksund

Volda

32,14

 
 

Ole Arne Eiksund

Volda

32,39

 
 

Tord Espelid

Hareid IL

34,06

 
 

Jonny Holstad

U.O. Sykkelklubb

38,46

 
         
         

KV 35-39

Norunn Dimmen

Hødd

33,02

 
         
         

MV 40-44

Hallstein Saunes

Hødd

30,23

 
 

Rune Krumsvik

Flø

34,42

 
 

Bjørn H. Holstad

Hareid

37,45

 
 

Ingar Holstad

Hareid

39,31

 
         
         

MV 45-49

Odd Elvanes

Hareid

29,09

 
 

Gunnar Johnsen

Hødd

34,13

 
 

Arne Kåre Topphol

Hareid

34,45

 
 

Arve Lidarende

Volda

35,2

 
 

Stig Grimstad

Hødd

38,09

 
 

Stig Andor Engen

Hareid

40,09

 
         
         

KV 45-49

Karin Kleven Breivik

42,04

 
 

Synnøve Rise

 

46,27

 
         
         

MV 50-54

Dagfinn Snipsøyr

Hareid

30,44

 
 

Dag Snipsøyr

Hareid

35,15

 
 

Torgeir Ringstad

Hareid

36,21

 
 

Per Arne Pedersen

Hasundgot

37,21

 
 

Åge Breivik

Hasundgot

42,04

 
 

John Jarle Holstad

Hareid

43,29

 
         
         

KV 50-54

Ingunn Eikrem Olsen

Hasundgot

33,25

 
 

Kari Janne Ringstad

Hareid

46,27

 
         
         

MV 55-59

Per Storøy

Tjørvåg

35,51

 
 

Kjell Fagerlund

Hasundgot

36,45

 
         
         

MV 60-64

Peder Ringdal

Måndalen

33,06

 
 

Jon Kåre Mork

Hareid

36,11

 
 

Per Gjerde

Hasundgot

38,24

 
         
         

MV 75-79

Kåre Oksavik

Hareid

40,34

 
         
         

Mosjon u/tid

Reidulf Frøysa

Hareid

   
 

Svein Ertesvåg

Hasundgot

   
 

Toril Ringdal

Måndalen

   
 

Karin Svendsen Holstad

Hareid

   
 

Ingrid Svendsen Holstad

Hareid

   
 

Svein Ertesvåg

Hasundgot

   
 

Karsten Brandal

     

Kvinner

Norunn Dimmen

33,02

 

Team Athletics 24.03 Hareidhallen
Se fotogalleri for mer bilder
Se fotogalleri for mer bilder
ARRANGEMENT

 

Jentefotballens dag

------------------------------

HADARLEIKANE

10. Juni - Hareid stadion

____________________

Sparebank Møre Cup

1. September - Hareid Stadion

Påmeldingslink SBM Cup 2018

 


Meld deg inn i Hareid IL ved å klikke på 'Min idrett'. Her kan du registrere og endre personlege opplysningar.

min_idrett.png

Facebook.com/HareidIL
   
instagram.com/hil_friidrett
 
Twitter.com/HareidIL