hareid_il_logo_135.png









 

Klassevinnarar Grimstadvatnet Rundt - Vinterkarusellen 2009 - 2010:

Sjå elles resultata frå alle løpa i artiklar under.

Vi gratulerer vinnarane!

Klassevinnarar Grimstadvatnet Rundt – Vinterkarusellen 2009-2010:

 

Jenter under 17 år: Aurora Midtflø, 30 p

Kvinner 17-34 år: Maria Ringstad, 34 p

Kvinner 45-49 år: Mette Nedreberg, 30 p

Kvinner 50-54 år: Karin Kleven Breivik, 34 p

Gutar under 17 år: Martin Sæther, 34 p

Menn 17-34 år: Joar Moldskred, 34 p

Menn 35-39 år: Ingebjørn Røren, 29 p

Menn 40-44 år: Dag Harald Moldskred, 34 p

Menn 45-49 år: Tor Havåg, 33 p

Menn 50-54 år: Odd Elvanes, 34 p

Menn 55-59 år: Dag Snipsøyr, 34 p

Menn 60-64 år: Kjell M Fagerlund, 32 p

Menn 65-69 år: Jon Kåre Mork, 32 p

Resultatliste Grimstadvatnet Rundt 06.02.2010, - 4. runde i Vinterkarusellen

 

 

Klasse 

Namn 

Klubb 

Tid 

Plass

Kvinner u 17

Aurora Midtflø

Hareid

36.24

1

 

Anna Djupvik

Hareid

36.42

2

Kv. 17-34

Maria Ringstad

Dimna

35.12

1

 

Silje Teigene Falk

 

39.45

2

 

Ingvild Vartdal

Hødd

40.35

3

Kv 35-39

Karete Nesset

Hareid

36.17

1

Kv 45-49

Mette Nedreberg

Bergsøy

40.57

1

 

Irene Rødseth

Gursken

41.25

2

Kv 50-54

Karin Kleven Breivik

 

43.02

1

 

Berit Lavik Frøystad

Bergsøy

46.01

2

G u 17

Martin Sæther

Dimna

30.07

1

 

Brage Dimmen

Dimna

30.39

2

 

Benjamin Eiksund

 

44.44

3

Menn 17-34 

Joar Moldskred

Hakallestranda

29.21

1

 

Espen Velsvik

Dimna

34.45

2

Menn 35-39

Ingebjørn Røren 

Blåsarane 

33.02

Menn 40-44

Dag Harald Moldskred

Hareid

30.09

1

 

Kjetil Eiksund

Volda

33.03

2

Menn 45-49

Tor Havåg

Ulstein Sykkelkl. 

38.02

1

 

       

Menn 50-54

Odd Elvanes

Hareid

32.07

1

 

Leif Vartdal

Hødd

38.07

2

 Menn 55-59

Dag Snipsøyr

Hareid

36.54

1

 

Per Arne Pedersen

Hasundgot

39.21

2

Menn 60-64

Helge Fuglseth

AFIK

32.44

1

 

Andre Gjerde

Hareid

38.12

2

 

Kjell Mindor Fagerlund

Hasundgot

39.05

3

 

Torvald Jakobsen

Spjelkavik nye friidrettsgruppe

39.45

4

 

Per Storøy

Bergsøy

39.57

5

 Menn 65-69

Per Gjerde

Hasundgot

37.04

1

 

Jon Kåre Mork

Hareid

38.04

2

 

 

 

 

 

Resultat Grimstadvatnet Rundt 02.01.2010:

 

Klasse 

Namn

Klubb

Tid

Plass

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kvinner u 17

Aurora Midtflø

Hareid

37.23

1

 

Anna Djupvik

Hareid

37.33

2

Kv. 17-34

Maria Ringstad

Dimna

34.24

1

 

Ragnhild Havåg

 

42.58

2

Kv 45-49

Mette Nedreberg

Bergsøy

42.05

1

 

Irene Rødseth

Gursken

42.35

2

Kv 50-54

Karin Kleven Breivik

 

43.00

1

 

Berit Lavik Frøystad

Bergsøy

44.37

2

Gutar u 17 år

Martin Sæther

Dimna

31.01

1

 

Brage Dimmen

Dimna

31.10

2

Menn 17-34

Joar Moldskred

Dimna

29.27  Beste tid

1

 

Espen Velsvik

Dimna

35.20

2

 

Bård Havåg

 

38.23

3

 

Torger Havåg

 

48.22

4

Menn 35-39

Ingebjørn Røren

Blåsarane

33.03

1

Menn 40-44

Dag Harald Moldskred

Hareid

30.34

1

 

Kjetil Eiksund

Volda

32.33

2

Menn 45-49

Hans Kristian Velsvik

Dimna

37.58

1

 

Tor Havåg

Ulstein sykkelkl.

38.46

2

Menn 50-54

Odd Elvanes

Hareid

31.47

1

Menn 55-59

Dag Snipsøyr

Hareid

36.44

1

 

Åge Breivik

 

41.42

2

Menn 60-64

Kjell M Fagerlund

Hasundgot

37.19

1

 

Per Storøy

Bergsøy

42.11

2

Menn 65-69

Jon Kåre Mork

Hareid

39.29

1

 

Inge Røren

 

44.48

2

Mosjon utan tid

Gudbjørg Thorardottir

Dimna

 

 

 

Resultat Grimstadvatnet Rundt 05.12. 2009:

 

Klasse

Namn

Klubb

Tid

Plass

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kvinner u 17

Aurora Midtflø

Hareid

36.26

1

Kv. 17-34

Maria Ringstad

Dimna

32.11

1

 

Liv Astrid Langnes

 

36.26

2

 

Silje Teigene Falk

 

40.42

3

Kv.35-39

Veslemøy Hausken

 

30.34 Beste kv.tid

1

Kv 45-49

Irene Rødseth

Gursken

44.36

1

Kv 50-54

Karin Kleven Breivik

 

42.07

1

Gutar u 17 år

Martin Sæther

Dimna

28.08

1

 

Ådne Andersen

Hareid

29.48

2

 

Brage Dimmen

Dimna

30.00

3

 

Robin Hjelmeset

Hødd

30.11

4

 

Kristoffer Sætrenes

Hødd

31.02

5

Menn 17-34

Joar Moldskred

Dimna

28.05 Beste tid

1

 

Sivert Nilsen

Hødd

28.44

2

 

Martin Hauge Nilsen

Spjelkavik

29.48

3

 

Teclai Berhe Belay

Hødd

30.01

4

 

Jørund Widnes Johansen

Hødd

30.08

5

 

Havtor Skeide

Hødd

30.09

6

 

Vegard Heltne

Hasundgot

30.59

7

 

Arve Haugland

Hødd

31.23

8

 

Erlend Oksavik

Ulstein sykkelkl

31.39

9

 

Tore Mjønes

Hødd

31.45

10

 

Espen Velsvik

Dimna

32.52

11

 

Kristoffer Myrene

Hødd

35.21

12

 

Audun Giske Eiksund

 

40.55

13

Menn 35-39

Jonny Tømmerbakk

 

32.48

1

 

Ingebjørn Røren

Blåsarane

33.28

2

 

Anders Nedregård

Spjelkavik

39.55

3

 

Tord Espelid

Hareid

DNF

 

Menn 40-44

Dag Harald Moldskred

Hareid

29.39

1

 

Ole Eiksund

GSK

31.35

2

 

Jan Einar Roos

 

32.07

3

 

Kjetil Eiksund

Volda

32.08

4

 

Idar Hatløy

Dimna

38.24

5

Menn 45-49

Hans Kristian Velsvik

Dimna

36.57

1

 

Tor Havåg

Ulstein sykkelkl.

37.39

2

Menn 50-54

Odd Elvanes

Hareid

30.36

1

Menn 55-59

Dag Snipsøyr

Hareid

35.28

1

 

Per Arne Pedersen

 Hasundgot

37.31

2

 

Åge Breivik

 

40.55

3

Menn 60-64

Helge Fuglseth

ÅFIK

32.27

1

 

Kjell M Fagerlund

Hasundgot

37.54

2

 

Per Storøy

Bergsøy

39.25

3

Menn 65-69

Per Gjerde

Hasundgot

36.25

1

 

Jon Kåre Mork

Hareid

37.44

2

Mosjon utan tid

Sissel Gjerde

Hasundgot

 

 

 

Resultat Grimstadvatnet Rundt 07.11. 2009:

 

Klasse

Namn

Klubb

Tid

Plass

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kvinner u 17

Katrine Holstad

Hareid

39.40

1

Kv. 17-34

Maria Ringstad

Dimna

32.55Beste kv.tid

1

 

Ragnhild Havåg

 

41.16

2

Kv.35-39

Norunn Dimen

Dimna

33.22

1

 

Kathrin Rise

Dimna

41.00

2

Kv.40-44

Randi Dragsund Mork

 

39.47

1

Kv 45-49

Mette Nedreberg

Bergsøy

40.12

1

Kv 50-54

Karin Kleven Breivik

 

41.25

1

 

Berit Lavik Frøystad

Bergsøy

45.05

2

Gutar u 17 år

Martin Sæther

Dimna

30.40

1

 

Brage Dimmen

Dimna

31.24

2

 

Kristoffer Sætrenes

Hødd

31.50

3

Menn 17-34

Nils Ivar Ringdal

Måndalen

27.47 Beste tid

1

 

Joar Moldskred

Dimna

28.27

2

 

Henrik Angermund

Gular

28.49

3

 

Martin Hauge Nilsen

Spj.vik og omegn FIK

28.54

4

 

Arve Haugland

Hødd

30.53

5

 

Ramses Harrington

Brasil

31.01

6

 

Espen Velsvik

Dimna

32.17

7

 

Andreas S Olsen

Hødd

32.32

8

 

Martin Zondag

 

36.22

9

 

Øystein Dahl

 

38.05

10

 

Audun Giske Eiksund

 

42.17

11

Menn 35-39

Anders Nedregård

Gular

49.23

1

Menn 40-44

Dag Harald Moldskred

Hareid

29.35

1

 

Kjetil Eiksund

 

32.46

2

Menn 45-49

Tor Havåg

Ulst.sykkelklubb

36.34

1

 

Hans Kristian Velsvik

Dimna

36.88

2

Menn 50-54

Odd Elvanes

Hareid

30.43

1

 

Eldor Skeide

Hødd

33.14

2

 

Geir Jøsok

Gurskøy

33.45

3

Menn 55-59

Dag Snipsøyr

Hareid

35.02

1

 

Per Arne Pedersen

 

37.35

2

 

Åge Breivik

 

41.25

3

Menn 60-64

Helge Fuglseth

ÅFIK

31.38

1

 

Kjell M Fagerlund

Hasundgot

37.01

2

 

Magne Bergset

Ulst.sykkelklubb

44.25

3

Menn 65-69

Per Gjerde

Hasundgot

35.50

1

 

Jon Kåre Mork

Hareid

37.39

2

 

Inge Røren

 

41.22

3

Mosjon utan tid

Sissel Gjerde

Hasundgot

 

 

 

Gudbjørg Thoradottir

Dimna

 

 

 

Linda Heltne

Hasundgot

 

 

 

ARRANGEMENT

Årsmøte Hovudlaget

7.mars kl. 19.00

------------------------

Årsmøte Turn

6. Februar kl.19.00

Årsmøte Friidrett

14.februar kl. 19.00

Årsmøte Handball 

18.februar kl. 18.30

Årsmøte Trim

20. Februar kl. 19.00

Møtestad for alle årsmøter er på klubbhuset.

 

Meld deg inn i Hareid IL ved å klikke på 'Min idrett'. Her kan du registrere og endre personlege opplysningar.

min_idrett.png

Facebook.com/HareidIL
   
instagram.com/hil_friidrett
 
Twitter.com/HareidIL