hareid_il_logo_135.png









 

Alle resultat 2011

07.des

Treningskamp

Hareid

Åram/VanKam

2-0

Olsen 2

15.jan

Treningskamp

Stryn

Hareid

4-1-

Olsen

27.jan

Treningskamp

Hareid

Vartdal

4-1-

Husøy (straffe), Olsen, Mjønes, sjølvmål

09.feb

Treningskamp

Hareid

FK Sykkylven

3-4-

Husøy (2), Møller

16.feb

Treningskamp

Hareid

Åram/VanKam

2-3-

Olsen, Røyset

21.feb

Treningskamp

Hareid

Hasundgot

7-1--

Olsen (4), Husøy, Hasund, Røyset

24.feb

Treningskamp

Hareid

Skodje

7-2-

Olsen (3), Husøy (2), Gaasø, Howlid

05.mar

HG Vintercup

Hareid

Åheim

4-4-

Husøy (2), Olsen, Aursnes

12.mar

HG Vintercup

Hareid

Hødd 2

4-2-

Husøy (2), Hasund (2)

15.mar

Treningskamp

Hareid

Vestnes V.

2-1-

Olsen (2)

19.mar

HG Vintercup

Hareid

Langevåg

2-5-

Hasund, Folkestad

29.mar

Treningskamp

Hareid

Åram/VanKam

3-4-

Husøy, Olsen, Ytre-Hauge

06.apr

NM

Bergsøy

Hareid

5-3-

Olsen (2), Husøy

14.apr

Treningskamp

Hareid

Valder

2-3-

Folkestad, Røyset

29.apr

4.-divisjon

Hareid

Ørsta

2-1-

Olsen (2)

05.mai

4.-divisjon

Norborg

Hareid

4-1--

Aursnes

13.mai

4.-divisjon

Hareid

Rollon

4-2-

Jørgensen (2), Olsen, Aursnes

18.mai

4.-divisjon

Godøy

Hareid

5-2-

Jørgensen, Olsen

27.mai

4.-divisjon

Hareid

Valder

2-1-

Olsen (2)

31.mai

4.-divisjon

Hareid

Blindheim

0-1-

 

10.jun

4.-divisjon

Spjelkavik

Hareid

2-1-

Aursnes

15.jun

4.-divisjon

Hareid

HVII

2-1-

Olsen, Jørgensen

23.jun

4.-divisjon

MSIL

Hareid

1-2-

Husøy (2)

27.jun

4.-divisjon

Langevåg

Hareid

7-3-

Aursnes (2), Olsen

02.jul

4.-divisjon

Hareid

FK Sykkylven

3-0-

Husøy (2), Jørgensen

06.aug

HG Sommarcup

Hareid

Langevåg

1-0-

Olsen

06.aug

HG Sommarcup

Hareid

Hasundgot

1-0-

Olsen

06.aug

HG Sommarcup

Hareid

Flø/ÅVK

1-3-

Olsen

12.aug

4.-divisjon

Ørsta

Hareid

0-2-

Husøy, J. Røyset

19.aug

4.-divisjon

Hareid

Norborg

3-1-

Husøy 2, Jørgensen

26.aug

4.-divisjon

Rollon

Hareid

1-6-

Olsen, Aursnes, Husøy, Trovåg, Gaasø, Møller

03.sep

4.-divisjon

Hareid

Godøy

9-1--

Jørgensen (4), Husøy (2), Rise, Ytre-Hauge, sjølvmål

09.sep

4.-divisjon

Valder

Hareid

1-5-

Husøy (2), Aursnes (2), Jørgensen

16.sep

4.-divisjon

Blindheim

Hareid

1-3-

Husøy (3)

23.sep

4.-divisjon

Hareid

Spjelkavik

4-2-

Olsen, Aursnes, Rise, Ytre-Hauge

28.sep

4.-divisjon

HVII

Hareid

1-4-

J. Røyset (2), Aursnes, Møller

07.okt

4.-divisjon

Hareid

MSIL

1-2-

Trovåg

14.okt

4.-divisjon

FK Sykkylven

Hareid

0-4-

Husøy (2), Jørgensen, Olsen

21.okt

4.-divisjon

Hareid

Langevåg

3-2-

Aursnes, Husøy, Rise

ARRANGEMENT

 

Jentefotballens dag

------------------------------

HADARLEIKANE

10. Juni - Hareid stadion

____________________

Sparebank Møre Cup

1. September - Hareid Stadion

Påmeldingslink SBM Cup 2018

 


Meld deg inn i Hareid IL ved å klikke på 'Min idrett'. Her kan du registrere og endre personlege opplysningar.

min_idrett.png
Facebook.com/HareidIL
 
Twitter.com/HareidIL

 




   SPONSORAR