hareid_il_logo_135.png









 

Alle resultat 2011

07.des

Treningskamp

Hareid

Åram/VanKam

2-0

Olsen 2

15.jan

Treningskamp

Stryn

Hareid

4-1-

Olsen

27.jan

Treningskamp

Hareid

Vartdal

4-1-

Husøy (straffe), Olsen, Mjønes, sjølvmål

09.feb

Treningskamp

Hareid

FK Sykkylven

3-4-

Husøy (2), Møller

16.feb

Treningskamp

Hareid

Åram/VanKam

2-3-

Olsen, Røyset

21.feb

Treningskamp

Hareid

Hasundgot

7-1--

Olsen (4), Husøy, Hasund, Røyset

24.feb

Treningskamp

Hareid

Skodje

7-2-

Olsen (3), Husøy (2), Gaasø, Howlid

05.mar

HG Vintercup

Hareid

Åheim

4-4-

Husøy (2), Olsen, Aursnes

12.mar

HG Vintercup

Hareid

Hødd 2

4-2-

Husøy (2), Hasund (2)

15.mar

Treningskamp

Hareid

Vestnes V.

2-1-

Olsen (2)

19.mar

HG Vintercup

Hareid

Langevåg

2-5-

Hasund, Folkestad

29.mar

Treningskamp

Hareid

Åram/VanKam

3-4-

Husøy, Olsen, Ytre-Hauge

06.apr

NM

Bergsøy

Hareid

5-3-

Olsen (2), Husøy

14.apr

Treningskamp

Hareid

Valder

2-3-

Folkestad, Røyset

29.apr

4.-divisjon

Hareid

Ørsta

2-1-

Olsen (2)

05.mai

4.-divisjon

Norborg

Hareid

4-1--

Aursnes

13.mai

4.-divisjon

Hareid

Rollon

4-2-

Jørgensen (2), Olsen, Aursnes

18.mai

4.-divisjon

Godøy

Hareid

5-2-

Jørgensen, Olsen

27.mai

4.-divisjon

Hareid

Valder

2-1-

Olsen (2)

31.mai

4.-divisjon

Hareid

Blindheim

0-1-

 

10.jun

4.-divisjon

Spjelkavik

Hareid

2-1-

Aursnes

15.jun

4.-divisjon

Hareid

HVII

2-1-

Olsen, Jørgensen

23.jun

4.-divisjon

MSIL

Hareid

1-2-

Husøy (2)

27.jun

4.-divisjon

Langevåg

Hareid

7-3-

Aursnes (2), Olsen

02.jul

4.-divisjon

Hareid

FK Sykkylven

3-0-

Husøy (2), Jørgensen

06.aug

HG Sommarcup

Hareid

Langevåg

1-0-

Olsen

06.aug

HG Sommarcup

Hareid

Hasundgot

1-0-

Olsen

06.aug

HG Sommarcup

Hareid

Flø/ÅVK

1-3-

Olsen

12.aug

4.-divisjon

Ørsta

Hareid

0-2-

Husøy, J. Røyset

19.aug

4.-divisjon

Hareid

Norborg

3-1-

Husøy 2, Jørgensen

26.aug

4.-divisjon

Rollon

Hareid

1-6-

Olsen, Aursnes, Husøy, Trovåg, Gaasø, Møller

03.sep

4.-divisjon

Hareid

Godøy

9-1--

Jørgensen (4), Husøy (2), Rise, Ytre-Hauge, sjølvmål

09.sep

4.-divisjon

Valder

Hareid

1-5-

Husøy (2), Aursnes (2), Jørgensen

16.sep

4.-divisjon

Blindheim

Hareid

1-3-

Husøy (3)

23.sep

4.-divisjon

Hareid

Spjelkavik

4-2-

Olsen, Aursnes, Rise, Ytre-Hauge

28.sep

4.-divisjon

HVII

Hareid

1-4-

J. Røyset (2), Aursnes, Møller

07.okt

4.-divisjon

Hareid

MSIL

1-2-

Trovåg

14.okt

4.-divisjon

FK Sykkylven

Hareid

0-4-

Husøy (2), Jørgensen, Olsen

21.okt

4.-divisjon

Hareid

Langevåg

3-2-

Aursnes, Husøy, Rise

ARRANGEMENT

Årsmøte Hovudlaget

7.mars kl. 19.00

------------------------

Årsmøte Turn

6. Februar kl.19.00

Årsmøte Friidrett

14.februar kl. 19.00

Årsmøte Handball 

18.februar kl. 18.30

Årsmøte Trim

20. Februar kl. 19.00

Møtestad for alle årsmøter er på klubbhuset.

 

Meld deg inn i Hareid IL ved å klikke på 'Min idrett'. Her kan du registrere og endre personlege opplysningar.

min_idrett.png
Facebook.com/HareidIL
 
Twitter.com/HareidIL

 



17_kvalitetsklubb_emblem_cmyk_positiv_godkjent.jpg
   SPONSORAR