hareid_il_logo_135.png









 

Terminliste for Hareid 2010

     
Dato Arrangement Sted  
Januar      
4. Seriestevne Sunnmørshallen  
16.-17. Samling UM 2010 Sykkylven Storhall  
26. Gledesrunden Norodd IL  
30.  Tema Athletic Games Hareidhallen  
Februar      
1. Seriestevne Sunnmørshallen  
6.-7. Samling UM 2010 Tingvollhallen  
12. Treningsstevne IL Valder  
13.-14. NCC-samling Tingvollhallen  
12.-14. UM innendørs Drammen  
20.-21. Innendørs-NM + NM hopp u/tilløp senior/junior Stange  
       
Mars      
1. Seriestevne Sunnmørshallen  
2. Gledesrunden Norodd IL  
7. Kretsting Malmefjorden  
13. Treningsstevne  IL Valder   
20.-21. Bamselekene Stangehallen  
23. Gledesrunden Norodd IL  
       
April      
10.-11. NM terrengløp (korte distanser+staf.) Tønsberg  
12. Seriestevne Aksla stadion  
13. Rekrutteringsstevne 2/Gateløp Ørsta IL  
13. Gledesrunden IL Norodd start kl 18.00
18. Dimnaløpet Dimna IL  
18. KM Terrengløp kort løype + Stafetter Dimna IL  
24. Valderløpet IL Valder  
24. Retiroløpet IL Molde-Olymp  
24. Hadarstafetten Hareid  
24. Fosnavågløpet Bergsøy Friidrett  
27. Gledesrunden Norodd IL  
27. Nordmørsstafetten Norodd IL  
       
Mai      
1. 1. Mailøpet Åheim IL  
1. Vågen Rundt Vågstranda IL  
3. Seriestevne Aksla stadion  
4. Rekrutteringsstevne 3 Ørsta  
4. Gledesrunden IL Norodd start kl 18.00
5. Finale i skolecupen Molde Idrettspark  
8. Ørstastafetten Ørsta  
8. Holmenkollstafetten  Oslo  
11. Tinestafetten Ålesund  
12. Tinestafetten Hele landet  
19. Tingvollstafetten Tingvoll  
20. Torsdagsstevne 1 IL Molde-Olymp  
22.-23. NM stafetter Steinkjer  
22.-23. Dimnaleikane Dimna IL OBS! - endret dager
22. Åndalsnesløpet Åndalsnes IF  
22. Blåfjelden rett opp Syvde IL  
24. Midsundleikane Midsund IL  
24. Tilterstubben Eidsøra IL  
25. Kristiansundsløpet Norodd IL  
29. Florø Friidrettsfestival Elitestevne Florø  
29.-30. KM 11-19 år IL Molde-Olymp  
       
Juni      
1. Rekrutteringsstevne 4 Ørsta  
4. Exxon Mobil Bislett Games Oslo  
5. Sparebank 1 leikane Ørsta  
5.-6. Kretscup l + ll  Ørsta  
6. Blåfjelløpet Bøfjord IL og Halsa IL  
7. Seriestevne Aksla stadion  
9. Jentebølgen Molde Start kl 1900
12.-13. Tyrvinglekene    
17.-20 Veidekkelekende  Lillehammer  
19.-20. European Athletics Team Championships superliga Bergen  
26.-27. KM senior ???  
       
Juli      
3. Atlanterhavsløpet I.L. Bryn  
3. NM motbakkeløp Voss  
2.-4.  Sparebankleikane + NCC-samling Byrkjelo  
5. Seriestevne Aksla stadion  
       
August      
2. Seriestevne Aksla stadion  
6.-8.  NM junior Askøy  
11. Botn Opp Valsøyfjord IL  
13.-15. NM veteraner Florø  
14. Kaptein Dreiers Minneløp Sunndal IL  
14.-15. Kretscup lll + lV Straumsnes  
17. Rekrutteringsstevne 5 Ørsta  
20.-22. Hovedmesterskapet  Sandnes  
21.-22. Ørstaleikane Ørsta  
28.-29. NCC-lekene 13-14 år 3 steder  
29. - evt. 12. sept Tingvoll-løpet Tingvoll  
29. Flemstubben Flemma IL  
       
September      
3.-5. Ungdomsmesterskapet Molde  
6. Seriestevne Aksla stadion  
7. Rekrutteringsstevne 6 Ørsta  
12. ?? Tingvoll-løpet Tingvoll  
16. Torsdagsstevne 2 IL Molde-Olymp  
18. NM terrengløp (lange distanser)         Lillehammer  
19. Sparebankleikane Dimna IL  
23. Torsdagsstevne 3 IL Molde-Olymp  
26. NM Maraton Oslo  
       
Oktober      
1.-3. 26-kampen Dimna IL  
4. Seriestevne Aksla stadion  
16. Atlanten Maraton IL Norodd start kl 13.00
November      
1. Seriestevne  Sunnmørshallen  
Desember      
6. Seriestevne  Sunnmørshallen  
       
       
ARRANGEMENT

_________________________

__________________________

Les alt om Grendacupen her:

grendacupen.hareidil.no

__________________________

MiTT VALG KURS

27.oktober

Melshorn Hotell

 

Meld deg inn i Hareid IL ved å klikke på 'Min idrett'. Her kan du registrere og endre personlege opplysningar.

min_idrett.png

Facebook.com/HareidIL
   
instagram.com/hil_friidrett
 
Twitter.com/HareidIL